Ражничи За Друмски Велосипед Рачка Ултралесен Преден + Заден
Неодамнешно

Ражничи За Друмски Велосипед Рачка Ултралесен Преден + Заден

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : ултралесна, обработена анода, -руститаниумска оска и тело од легура на алуминиум совршено врзано екструдирано оревче од легура на цпу за друмски велосипед И планински Материјал : Алуминиумска Легура И Титаниумски Велосипедски Ражен Должина : Преден 181мм/Заден 216ммроад велосипед е погоден за 100/130мм боја На патот : Пакетот Вклучува : 1 Пар х Раженчиња (преден И Заден) ражен за велосипед. Рачка За Брзо Ослободување. Велосипед Брзо Ослободување.

Повеќе детали

Избор на купувачи