Чудо на нација девојки Cami Top Tops, 7-пакувања, големини 4- & Plus
Неодамнешно

Чудо на нација девојки Cami Top Tops, 7-пакувања, големини 4- & Plus

DEN 271.84

Достапно на барање

Со разни бои, удобни ленти и лесна плетена ткаенина; Cami 7-пакетот на Wonder Nation е задолжителна ставка во гардеробата на секоја девојка. Оваа повеќенаменска CAMI е флексибилна за секојдневно носење самостојно или како слојно парче за секоја облека да го покаже нејзиниот уникатен стил. 7-пакет вклучува : седум врвови на резервоарот Ками. Тркалезен врат. Шпагети ленти. Внатрешен градник. Лесен; Супер истегнат. Достапно во редовна и плус големина. Достапно во разновидни бои. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ками 7-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи