Женски Дуксер Со Патент Со Долги Ракави Графички Подарок Со Половина Патент Јака Прилагодено Дуксер Гроздобер Класичен Фит Зимски Пуловер Сино
Неодамнешно

Женски Дуксер Со Патент Со Долги Ракави Графички Подарок Со Половина Патент Јака Прилагодено Дуксер Гроздобер Класичен Фит Зимски

DEN 1.33

Достапно на барање

Добредојдовте ВО ОКБОП! Ви носиме низа удобни и стилски дуксери. Без разлика дали станува збор за лежење дома или излегување и наоколу, нашите дуксери се дизајнирани да ви овозможат одлично искуство со носење. Изработени од висококвалитетни ткаенини, нашите дуксери се меки, пријатни и издржливи. Уникатните дизајни и прецизната изработка го прават секој дуксер совршен спој на мода и функционалност. Без разлика дали сакате минималистички стил или задебелени модели,. имаме различни опции за задоволување на вашите потреби. Од класични дуксери на екипажот до трендовски дуксери и модерни стилови блокирани во боја, ние се грижиме и за мажите и за жените, нудејќи широк спектар на големини за да се осигураме дека секој може да го најде своето совршено вклопување. Ние даваме приоритет на квалитетот и задоволството на клиентите, настојувајќи да ви го обезбедиме најдоброто искуство за купување. Истражете ја нашата ПРОДАВНИЦА и откријте го совршениот дуксер кој одговара на вашата удобност и стил. Ако имате какви било прашања или ви треба помош, нашиот тим за услуги на клиентите е достапен да ви помогне. Ви благодариме за посетата, и со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме премиум производи и услуги! ОКБОП Патент Дуксер Со Долги Ракави Графички Половина Патент 2023 Подарок Јака Прилагодено Дуксер Гроздобер Класичен Вклопуваат Зимски Пуловер Сина. Големина Табела : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 70см/27.56". Женски Обични Дуксери Без Качулка Мода Со Долги Ракави Печатена Кошула Со Јака Со Половина Патент карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни. 4 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Стилската и модната Лента ве прават попривлечна Сезона : Fall, зимски пол : Женска Прилика : Секојдневен Стил : Мода Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Со Големи Димензии.Usukeubustsleevellengthlarge81238122cm/48.03 "57cm/22.44" 70cm/27.56 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 122cm/48.03 "Ракав : 57cm/22.44 " Должина : 70cm/27.56".

Повеќе детали

Избор на купувачи