Божиќни Дебели Дуксери За Жени Есенски И Зимски Лабави Врвови Задебелени И Топли Дно Кошула Пуловер Џемпер Кошула Топла Долна Облека Блиски Фитинг Дно Кошула Блуз?
Неодамнешно

Божиќни Дебели Дуксери За Жени Есенски И Зимски Лабави Врвови Задебелени И Топли Дно Кошула Пуловер Џемпер Кошула Топла Долна

DEN 1.33

Достапно на барање

Дебели Дуксери За Жени Есенски И Зимски Лабави Врвови Задебелени и Топло Вклопени Дно Кошула Пуловер Џемпер Кошула Топла Долна Облека Блиска Облека облека за Долна Облека сите се дизајнирани За Азиска фигура, што значи да бидат помали од нормалните Европски големини. Ако ви треба лабава удобност, ве молиме купете поголема големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Големина Табела : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36- - - Биста : 108см/42.52 "- - - - Ракав : 62см/24.41"- - - Рамо : 42см/16.54" Половината : 0см/0.00 "Долна Ширина : 0см/0.00" - - - Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38- - - Биста : 114см/44.88 "- - - - Ракав : 62см/24.41 "- - - Рамо : 43.5 см/17.13 "Половината : 0см/0.00" Долна Ширина : 0см/0.00 "- - - Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40- - - Биста : 120см/47.24 "- - - - Ракав : 63см/24.80 "- - - Рамо : 45см/17.72 "Половината : 0см/0.00" Долна Ширина : 0см/0.00 "- - - Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42- - - Биста : 126cm/49.61 "- - - - Ракав : 63cm/24.80 "- - - Рамо : 46.5 cm/18.31 "Половината : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00 "- - - Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 - - - Биста : 132cm/51.97 "- - - - Ракав : 64cm/25.20 "- - - Рамо : 48cm/18.90 "Половината : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00 "- - - Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46- - - Биста : 138cm/54.33 "- - - - Ракав : 64cm/25.20 "- - - Рамо : 49.5 cm/19.49 "Половината : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00 "- - - Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48- - - Биста : 144cm/56.69"- - - - Ракав : 65cm/25.59 "- - - Рамо : 51cm/20.08 "Половината : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00" - - - Должина : 78cm/30.71". Сезона : Зима/Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип на полиестерпетер Тип : цврста јака : Качулка : Секојдневен,Моден-Должина : Обичен Ракав -Должина : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блуза Преголем дуксер за жени;дуксер за жени;ноќ на вештерките Дуксер;Женски Дуксер;Дуксери Од Екипажот;дуксери За Ноќта На вештерките за жени;Дуксери Со врат На екипажот Жени;Преголем Дуксер;Есенски Дуксери За Жени;Преголеми Дуксери;Дуксери Од екипажот;Женски Модни ДУКСЕРИ ФУСТАН;Дуксери Жени;дуксери За ноќта на вештерките дуксер за Ноќта На Вештерките;Женски Преголеми Дуксери;женски дуксери од руно;зимска облека за жени;есенска Облека За Жени 2023;Женска Есенска Мода 2023;Кошули За Ноќта На Вештерките За Жени;Пижами За Ноќта на Вештерките;преголем Дуксер За Продажба На Жени;Преголем ДУКСЕР За Жени плус Големина Јанхајгонг дебели дуксери за жениops и зима лабави врвови задебелена И Топла Кошула Со Дно Пуловер Џемпер Кошула Топла Долна Облека Блузи За Кошули Со Блиско Вклопување за жени 2023 Година. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ако ви треба лабава удобност, ве молиме купете поголема големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ткаенина Со добар Квалитет, Изработена од квалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро. Моден дизајн, не е лесен за застарување, погоден за различни прилики. Секојдневен стил, може совршено да го истакне телото, ефектот на горниот дел од телото е добар. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Нашиот производ ќе биде вратен или разменет бесплатно во рок од 30 дена, за да можете да ја поставите вашата нарачка со доверба.

Повеќе детали

Избор на купувачи