Урбан У Безжичен Bluetooth Стерео Слушалки Аудио Со Висока Резолуција Длабок Бас Супериорна Удобност Над Слушалките За Уши Со Микрофон За Поддршка На Телефонски Повиц?
Неодамнешно

Урбан У Безжичен Bluetooth Стерео Слушалки Аудио Со Висока Резолуција Длабок Бас Супериорна Удобност Над Слушалките За Уши Со

DEN 3.33

Достапно на барање

Совршените слушалки За Изолација на бучава Го Отстрануваат одвлекувањето на вниманието на светот и се фокусираат на она што е најважно. Одете подлабоко во вашата музика, работа и страсти — без врева на патот. Што се случува кога ќе ги исчистите бучните одвлекување на вниманието на светот? Вашата концентрација оди на следното ниво. Навлегувате подлабоко во вашата музика, вашата работа или на што сакате да се фокусирате. Тоа е моќта На Безжичните слушалки УРБАНКС UX991. Облечете ги и приближете се до она за што сте најстраствени. И тоа е само почеток. УРБАНКС UX991 безжичните слушалки сега користат EQ оптимизиран ЗА Јачина на Звук што ви дава избалансирани аудио перформанси при која било јачина на звук и омни насочен микрофонски систем што отфрла бучава што обезбедува појасни повици, дури и во бучни средини. И со лесно спарување На Bluetooth, часови траење на батеријата и издржливо, удобно и прилагодливо вклопување — можете да ја одржувате музиката или тишината во текот на целиот ден. Одлично траење на батеријата Со брзо полнење (30 мин полнење за 4 часа репродукција) Вклучени : Урбанкс UX991 безжични слушалки, кабел за полнење. Систем За Микрофон Што Отфрла Бучава. Нуди Кристално Јасен Звук За Време На Повиците И Подобрено Подигање Глас. Избалансиран Аудио И Бас Перформанси Во Било Која Јачина На Звук. Брза И Стабилна Врска. Напредната Технологија Bluetooth 5.0 Гарантира Побрзо И Постабилно Поврзување И Пренос. Отворете Го Куќиштето За Полнење Тогаш Вистинските Безжични Слушалки Ќе Се Вклучат И Автоматски Ќе Се Спарат. Безгрижно За Проблемот Со Спарување. Кога Користите Единечна Слушалка, Само Извадете Ја Втората За Да Постигнете Беспрекорна Трансформација Помеѓу Режимот Со Еден Режим И Режимот Близнак. Јасен И Гласен Стерео Звук. Ux 8.0 Технологијата За Изолација На Бучава Обезбедува Јасен Звук. Bluetooth 5.0 Безжични Слушалки Со Одличен Hi-Fi Стерео Звук Ви Дава Аудитивен Празник. Со Вграден Микрофон Можете Да Примате Повици Или Повторно Да Го Бирате Последниот Повик. Ipx7 Водоотпорен Издржува Испотени Вежби Во Салата. Уживајте Во Музиката Насекаде!. Кавга-Слободен Bluetooth Спарување. Доаѓа И Со Usb Кабел За Полнење. Целосно Компатибилен Со Oppo F5 Младите.

Повеќе детали

Избор на купувачи