Жените Зима Топла Долга Качулка Парка Фау Јакна Дуксер Надворешна Облека Мантил
Неодамнешно

Жените Зима Топла Долга Качулка Парка Фау Јакна Дуксер Надворешна Облека Мантил

DEN 175.84

Достапно на барање

* Големина На ознака : L ~ 3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XLBustcm96100104108inch37,8 39,4 40,9 42,5 Рамо Cm40414243nch15, 7 16,1 16,5 16,9 Должина Cm9296100104nch36,2 37,8 39,4 40,9 Измерени пред Да Се Истегнете,познати како поставени рамни податоци,ве молиме дозволете Отстапување Од 1~2 См* Ткаенина На Предметот : Полиестер* Боја На Предметот : Бела,Розова,Црна, Каки, Темно Сива, Светло Сива(Како Што Покажуваат Сликите)* Опис На Предметот : Жени Зимски Топла Долга Качулка Парк Вештачка Јакна Дуксер Палто Од Палто * Содржина На Пакетот : 1*Палто(Без Вклучени Додатоци)Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Зима Топла Долга Качулка Парка Вештачка Јакна Дуксер Облека Мантил. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи