Женска Секси Убавина Удобност На Грбот Притисни Нагоре Безжичен Мрежен Градник
Неодамнешно

Женска Секси Убавина Удобност На Грбот Притисни Нагоре Безжичен Мрежен Градник

DEN 319.20

Достапно на барање

Женска Секси Убавина Удобност На Грбот Притисни Нагоре Безжичен Мрежен Градник. ?Карактеристики : . Женска удобност револуција пред-затвори обликување долна жица градник женска убавина назад секојдневни градници женски маица градник женски Удобност Градник притисни нагоре безжичен градник девојки секојдневниот градник. ?Опис : . Материјал : 83%Најлон, 17% Полиестер. Тип На Поддршка : Безжичен. Стил : Беспрекорен Градник За Склекови. Тип На Шема : Цврст. Големина : 32Б/34Б/36Б/38Б/40Б/42Б. Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима. Пол : Жени. Боја : Црна/Беж/Бела. Повод : Секојдневно. ​?Големина Шема : . Големина - - - - - - - - - БистаПогоден за градник. На62-70см/24.4"-27.6"32/70 П.н. е. М65-76см/25.6"-29.9"34/75 П.н. е. Л74-82см/29.1"-32.3"36/80 П.н. е. ХЛ-80-88см/31.5"-34.6"38/85 П.н. е. 2 XL86-92см/33.9"-36.2"40/90 П.н. е. 3 XL88-95 см/34.6"-37.4"42/95 П.н. е. ?Спакувани вклучуваат : . 1 х Женски Градник. ?Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. ?Кука и затворање на очите. ?Изработен од висококвалитетен најлон и полиестер, мек, растеглив. ?Прилагодливи шпагети ремени за рамо, секси V-вратот и низок Пресек U без грб стил, полка точка чиста мрежа дизајн. ?Погоден за многу прилики : коктел, запознавање, плажа, патување, матурска, забава, танц, други специјални прилики итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи