Резервоар за течноста за ладење ЗА РЕНЏЕР 1998-2011 ИСТРАЖУВАЧ СПОРТ ТРАК 2001 - Со Пумпа И Капи
Неодамнешно

Резервоар за течноста за ладење ЗА РЕНЏЕР 1998-2011 ИСТРАЖУВАЧ СПОРТ ТРАК 2001 - Со Пумпа И Капи

DEN 142.24

Достапно на барање

Опис на производот Произведен од висококвалитетни материјали лесен за инсталирање; го заменува стариот или оштетениот дел ова е ставка за замена НА ОЕ е најприфатливиот бренд за вашиот стар, истрошен или оштетен фабрички дел!Овој квалитетен дел за замена е направен за да му даде на вашиот автомобил, камион и ТЕРЕНЕЦ оригинален фабрички изглед и перформанси. Достапен за различни апликации, нашиот дел сигурно ќе одговара на вашето возило. Доаѓа со 1-годишна гаранција за километража!Секој едноставно не може да пропадне со користење ! дефинитивно ќе ви се препушти, како и вашето возило почнувајќи од вашето прво купување!Опис на производот Произведен од висококвалитетни материјали лесен за инсталирање; го заменува стариот или оштетениот дел ова е ставка за замена НА ОЕ е најприфатливиот бренд за вашиот стар, истрошен или оштетен фабрички дел!Овој квалитетен дел за замена е направен за да му даде на вашиот автомобил, камион и ТЕРЕНЕЦ оригинален фабрички изглед и перформанси. Достапен за различни апликации, нашиот дел сигурно ќе одговара на вашето возило. Доаѓа со 1-годишна гаранција за километража!Секој едноставно не може да пропадне со користење ! дефинитивно ќе ви се препушти, како и вашето возило почнувајќи од вашето прво купување! Резервоар За Резервна Замена На Резервоарот За Ладење Компатибилен со 1998-2011 Форд Ренџер, Одговара На 2001-2005 Форд Експлорер Спорт Трак. Карактеристики : Двоен резервоар. Размена На Броеви На Делови : 8 L5 Z17618 A, FO1288168. Заменува Ое Број : 8 L5 Z17618 A & Заменува Деловилинк Број : FO1288168. 1-Годишна Гаранција Кога Се Купува преку Автомобилски Делови гигант.

Повеќе детали

Избор на купувачи