Мека Лента Мерка За Мерење На Телото Крпа Мерна Лента Лекари За Шиење Кројач Занает Крпа Владетел Ткаенина Антропометриски Мерења Лента ШТО СЕ Повлекува 60 ИНЧИ
Неодамнешно

Мека Лента Мерка За Мерење На Телото Крпа Мерна Лента Лекари За Шиење Кројач Занает Крпа Владетел Ткаенина Антропометриски Мерења

DEN 110.24

Достапно на барање

Опсег на Мерење од 60 ИНЧИ/1,5 Метри-мерната мерка за Мека лента работи совршено како мерка за крпа, мерка за лента за тело, мерка за лента за шиење, мерна лента за тело, мерка за лента за половината, мерка за кројачка лента, владетел за крпа итн. Ширина на лента : 7мм. Двострани, Инчи и см-Лесни за читање, точни, големи, јасни ознаки во инчи од едната страна и сантиметри од другата страна со висока контрастна позадина ја прават мерната лента за крпа идеална алатка за правење облека/мерење делови од телото. Еколошки И Издржлив-Изработен од материјал од фиберглас отпорен на абење, кој не се протега. мерката за мека винилна лента е, без мирис, водоотпорна, отпорна на прашина и ќе трае долго, одлична за мерење облека, висина на масата, големина на чевли, големина на торба или вашето тело.

Повеќе детали

Избор на купувачи