Точка Фитнес Модул
Неодамнешно

Точка Фитнес Модул

DEN 8703.84

Достапно на барање

Фитмент : За Јамаха МТ-07 ФЗ-07 МТ 07 фз 07 2014-2019. Напреден Цпу Алуминиум со високи перформанси и совршено вклопување. Нема повеќе изложување на резервоарот за течноста за ладење. Вашиот резервоар за течноста за ладење на мотоцикл додека го украсувате вашиот автомобил. Ние Сме Посветени Да Им Обезбедиме На Клиентите Најдобра Услуга За Клиенти И Висококвалитетна Стока. Ако Не Сте Задоволни, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта.

Повеќе детали

Избор на купувачи