Платформа За Обични Чевли За Патики За Жени Обични Чевли Со Врвка Чевли За Одење Дебел Ѓон Тренери За Тркалезни Прсти Сини 10
Неодамнешно

Платформа За Обични Чевли За Патики За Жени Обични Чевли Со Врвка Чевли За Одење Дебел Ѓон Тренери За Тркалезни Прсти Сини 10

DEN 527.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чевли За Пешачење, Патики, Секојдневни Чевли, Чевли На Платформа, Удобни Чевли, Станови, Модни Патики Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Црна, Бела, Розова, Сина (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Платно Ѓон : Тип На Гумена Пета : Платформа Затворање : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работа, Спортски КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Модни обични патики со врвки, чевли за одење на платформа, супер лесни и флексибилни. Платнената ткаенина што дише обезбедува голема слобода и удобно чувство.2. Чевлите за пешачење за жени даваат долготрајна дишење и удобност. Одликувајте затворање со врвки за прилагодливо, сигурно вклопување.3. Гумениот ѓон е ултра лесен и отпорен на абење, во комбинација со дизајнот на долното зрно за да се подобри отпорноста на лизгање на чевли4. Погоден за секојдневно пешачење, секојдневно трчање, трчање, тренинг, тенис, шопинг, патување, спортови на отворено, возење и други активности на отворено во затворен простор итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КАРАКТЕРИСТИКИ : лесни чевли за одење со тркалезни прсти, лесни за облекување и соблекување. Горниот со дише и мазен платно материјал се издржливи, отпорни на абење,. ЛЕСНИ ЗА НОСЕЊЕ : лежерни патики Со Низок врв, лесни за облекување и полетување, ве тераат да се движите многу слободно. Дизајн на чипка за прилагодување на совршено вклопување. ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : Издржливиот гумен дебел ѓон е издржлив и не се лизга, што обезбедува доволно перница за движење. УДОБНОСТ : чувајте ги вашите ансамбли лесни кога ќе се лизнете на овие секојдневни чевли дизајнирани и нелизгачки зафат за максимална поддршка и удобност. ПОВОД : овие чевли за пешачење се дизајнирани за секојдневни активности и секојдневна прошетка. Како што се пешачење, пешачење, јога, работа, шопинг, внатрешно, надворешно, секојдневно, спорт, патување, вежбање, одмор итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи