Просечни фармерки со просечна должина на жените во Бандолино
Неодамнешно

Просечни фармерки со просечна должина на жените во Бандолино

DEN 575.84

Достапно на барање

Потпис 5 џеб Jeanан со детали за вез од задниот џеб, поштенски преден, јамки на ременот и права нога. Направено во убава ткаенина за истегнување за да ве натера да се движите во удобност во текот на целиот ден со разноврсност да бидете облечени нагоре или надолу за работа, час или игра. Тоа е задолжително парче за секоја дама гардероба. Висок раст директен нога. 31 "Inseam. 5 џеб. Затворање на поштенски и копчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи