Хапеи Мини Саксии За Растенија За Сукуленти Жаби Саксии, Симулација На Креативна Смола Микро Пејзаж Симулација Симпатична Саксија Отворен Внатрешен Внатрешен Дво
Неодамнешно

Хапеи Мини Саксии За Растенија За Сукуленти Жаби Саксии, Симулација На Креативна Смола Микро Пејзаж Симулација Симпатична Саксија

DEN 239.84

Достапно на барање

Карактеристики 1. Безбедно За Растенијата : овој држач за растенија од жаба е изработен од квалитетен материјал од смола, печен на висока температура, нежен во детали, издржлив и еднократно, нема лесно да се скрши или избледи, безбеден за растенија и цвеќиња; Растенијата не се вклучени во пакувањето. 2. Детали за дизајнот : Овие саксии за растенија може да се користат за одгледување цвеќиња, сукуленти, никулци од грав, билки и други украсни растенија. Овие работи од жаба се направени од издржлив материјал од смола, кои се добро спакувани. 3. Декорација на жаба : исклучителните и слатки саксии за животни се направени со висококвалитетен материјал од смола. Садот за жаби може да се стави во дворот, тревникот, дворот и просторијата. Тоа е совршен подарок за колекционери, градинари, родендени, сопруга, сопруг, мајка, татко, баба итн. 4. Надворешна И Внатрешна Употреба : овие саксии ќе изгледаат добро во вашиот модерен дом и надвор и во дворот, додаваат украсен допир во вашиот дом. Тие се многу разноврсни и се истакнуваат. 5. Исклучителен Подарок : сочен саксија за цвеќе од Жаба може да се стави во дворови, тревници, дворови и простории. Тоа е совршен подарок за колекционери, градинари, родендени, сопруги, сопрузи, мајки, татковци, баби итн. Совршено украсете го вашиот дом и направете го вашиот дом полн со уметност. Спецификација Материјал : Смола Големина : 11.3 x 10.3 x 7.5 см Боја : Зелена Тежина : 175 g Пакет Вклучени : 1 x Жаба Тенџере Мини Растителни Садови За Сукуленти Жаба Жардиниери Садови, Креативна Смола Микро Пејзаж Симулација Симулатична Саксија Отворен Внатрешен Внатрешен Двор Двор,4.4*4*1.9 инч. Задоволителна Услуга : ние сме посветени да обезбедиме дека сте 100% задоволни. Ако имате какви било прашања за време на употребата, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте не преку е-пошта директно, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволителна и пријателска услуга.

Повеќе детали

Избор на купувачи