Женски Резервоари Блузи Желка Цврста Туника Обични Жени Одмор Маици Без Ракави Летни Блузи Беж
Неодамнешно

Женски Резервоари Блузи Желка Цврста Туника Обични Жени Одмор Маици Без Ракави Летни Блузи Беж

DEN 271.84

Достапно на барање

Оваа Мода Без Ракави. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Туника. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Маичка-Шема : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 64-80см/25,20-31,50" Должина(Без јака) : 43см/16,93" Големина : М САД : 6 БИСТА : 68-84см/26,77-33,07" Должина(Без јака) : 44см/17,32" Големина : Л УС : 8 Биста : 72-88см/28,35-34,65" Должина(БЕЗ јака) : 45см/17,72" големина : xl us : 10 биста : 76-92см/29,92-36,22" ДОЛЖИНА(без Јака) : 46см/18,11" летни врвови за жени 2023 трендовски;женски летни врвови 2023;летни врвови;ЖЕНСКИ врвови. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Без Ракави,Туника,Желка. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневно, слободно време, шопинг, состанок, улица, основно, плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи