Stuple Industries Зачувајте ги океанските чувства цветни шема за желки, 40, дизајнирана од Победа на Корин
Неодамнешно

Stuple Industries Зачувајте ги океанските чувства цветни шема за желки, 40, дизајнирана од Победа на Корин

DEN 1.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Победа на Корин. Зачувајте ги сентиментите на океанот цветна шема за желки.

Повеќе детали

Избор на купувачи