Примарно Злато Каратно Жолто Злато Свиленкаста Нараквица Со Синџир Од Шевронен
Неодамнешно

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Свиленкаста Нараквица Со Синџир Од Шевронен

DEN 0.33

Достапно на барање

Додадете допир на класична мода на која било ваша облека со носење на оваа свилена нараквица со синџир од шевронен. Изработена од 14 каратно жолто злато, оваа нараквица долга 7 инчи и широка 5,5 мм се прицврстува со затворач од јастог за правилно држење. Заслепете го вашиот изглед за секоја пригода од ден во ноќ со оваа привлечна нараквица.Метална Тежина : 5,40 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Рамен Свилен Синџир Од Шевронен Нараквица Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 5,5 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Доминиканска Република 14 Каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Повеќе детали

Избор на купувачи