Wemsенски плус со големина на жица бесплатен градник, стил 5411
Неодамнешно

Wemsенски плус со големина на жица бесплатен градник, стил 5411

DEN 271.68

Достапно на барање

Овој едноставно основен градник за целосна фигура на жените е удобен и дава прекрасна поддршка. Идеално е да се носи под најразлични врвови. Овој дво-тон полиестер градник има џакард М-рамка. Исто така, тоа е машинско перење за лесна нега. Оваа ставка е направена од 100 проценти полиестерски материјал со најлон и спандекс назад. Исто така, достапен е во низа големини, со што е лесно да се најде идеално вклопување. Едноставно основна женска целосна фигура со дво-тон jacquard m-frame градник : 100% полиестер. Назад : 89% најлон 11% спандекс. Дво-тон М-рамка quакард градник. Машинско миење ладно. Големини : 36 B, 36 C, 38 B, 38 C, 38 D, 40 C, 40 D, 42 C, 42d, 44d. Бои : розова, таупе, црна, бела.

Повеќе детали

Избор на купувачи