Лејсихоп Жена Секојдневно Дише Шупливи Чевли На Плажа Лејди Пролет Анти Лизгање Аех Поддршка Надворешни Сандали Лесен Низок Врв
Неодамнешно

Лејсихоп Жена Секојдневно Дише Шупливи Чевли На Плажа Лејди Пролет Анти Лизгање Аех Поддршка Надворешни Сандали Лесен Низок

DEN 3.00

Достапно на барање

Опис : Отворено Сандали И Слајдови Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Одење Сандали Тип На Шема : Еднобојни Женски Атлетски Сандали Боја : Кафеава, Светло Сина, Бела, Розова, Виолетова, Црвена, Сина, Црна (Опционално)Трекинг Чевли Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Пешачки Сандали Горен Материјал : Лизгање На Крпи Материјал За Надворешен Ѓон На Чевли : Гумени Пвцспортски Сандали Тип На Пета : Рамни Сандали Прицврстување : Тип На Кука И Јамка : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, ПАТУВАЊА, ОДМОР, ЗАБАВА, СЕКОЈДНЕВНИ, СОСТАНОЦИ, ФИЛМОВИ, ПЛАЖА, ДОМАШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. ВИСОК КВАЛИТЕТ : горниот дел е направен од ткаенина, стапалата е квалитетен синтетички гумен материјал. Сандалите остануваат со нозете, лесно прилагодете ги ремените во удобна положба.2. ПОДДРШКА ЗА ЛАК : Потпорен ѓон + гумен надворешен ѓон. Супер мекиот и удобен ѓон прави да се чувствувате како да одите во воздух. 3. Гумата со најдобар квалитет се користи за стапалата и вклучува потпора за лак што им овозможува на овие да бидат совршени за пешачење и пешачење на долги растојанија додека ги спречуваат вашите стапала да се уморат.4. ПРИЛАГОДЛИВ : Дизајн со ремени за куки и јамки што можат да ги прилагодат сандалите во удобна зона за тесни или широки стапала. Обичните летни сандали носеа на плажа, додека кајак или каква било активност што вклучува вода без да се грижите дали ќе ги уништите.5. ПАРТНЕР ЗА ОДМОР : Без разлика дали одите на крстарење, одмор на плажа, планинарска авантура или секојдневно патување надвор. Овие лесни и атрактивни сандали можат да носат и како сандали & флип-апостолки се совршен партнер покрај вас.6. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Нашите сандали се одличен подарок за млади девојки, тинејџери или жени и дами од сите возрасти. Лесно совпаѓање со здолниште, шорцеви, панталони и кошула.Содржина на пакетот : 1 Пар Летни Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 1.Горен Дел што дише : женските карактеристики на сандали за пешачење на отворено со Крпа за дишење и пвц површина отпорна на абење можат да ги одржат вашите стапала свежи и удобни во лето. 2.Затворање со кука-јамка : прилагодливи ткаенини-магични затворачи кои обезбедуваат сигурно вклопување и лесно вклучување/исклучување. 3.Гумен Надворешен Ѓон : гумата отпорна на абење помага да се обезбеди одлично држење на сложениот терен, кривата на телото на спортската сандала одговара на дизајнот на стапалото. 4. Карактеристика : Дизајн Со ремени за куки и јамки што можат да ги прилагодат сандалите во удобна зона за тесни или широки стапала. Обичните и Подвижни летни сандали носеа на плажа, додека кајак или каква било активност што вклучува вода без да се грижите дали ќе ги уништите. 5.Применлива Сцена : Секојдневна, пешачење, качување, кампување, река, шетање, поток, вкрстени водопади, плажа, риболов, крстарење, рафтинг, пешачење, други спортови на вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: