Мало Бебе Девојчиња Комбинезон Без Ракави Ромпер Бел-Дното Одблесокот Панталони Суспендер Целокупната Летна Облека
Неодамнешно

Мало Бебе Девојчиња Комбинезон Без Ракави Ромпер Бел-Дното Одблесокот Панталони Суспендер Целокупната Летна Облека

DEN 303.68

Достапно на барање

Комбинезонот за суспендирање на ова мало девојче е дизајниран со цветни принтови, сладок и симпатичен, а рафлерот од возбуда привлекува внимание. Опис на производот 1. Тоа е одличен роденденски или празничен подарок за вашите деца или децата на вашето семејство и пријатели.2. Направете ги децата посјајни и попривлечни преку овој прекрасен фустан.Атрибут на производотматеријал : Памучен Стил : сечеодекорација : возбуда Големина На полите(см) 90 Должина : 57 Биста : 48 Возраст : 12-18 Месеци100 Должина : 61 Биста : 50 Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 65 Биста : 52 Возраст : 2-3 Години120 Должина : 69 Биста : 54 Возраст : 3-4 Години130 Должина : 74 Биста : 56 возраст : 4-5 години големина(Инч) 90 должина : 22.44 биста : 18.90 возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 24.02 Биста : 19.69 Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 25.59 Биста : 20.47 Возраст : 2-3 Години120 Должина : 27.17 Биста : 21.26 Возраст : 3-4 Години130 Должина : 29.13 биста : 22.05 Возраст : 4-5 годинитопло потсетување1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см.2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. МАТЕРИЈАЛ : ромперот За девојчиња за Бебиња е направен од висококвалитетен памук . Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. ДИЗАЈН : летен леопард без ракави на девојче без грб едноделна облека опремена со стилски и симпатичен леопард печатен, квадратен врат и лабав стил што одговара со панталони со возбуда, лабава и мека, погодна за вашите деца во ова лето. КАРАКТЕРИСТИКИ : класичниот леопард комбинезон може да се совпадне со ветробран, палто, елек без ракави, маица со долги ракави, патики или сандали за да се создаде разновиден модерен изглед на бебето. ПРИЛИКИ : летниот бебешки ромпер е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија, плажа и училиште итн. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме ладно или машинско перење/не избелувајте/сушете. Облеката во боја треба да се мие одделно за да се избегне избледување.

Повеќе детали

Избор на купувачи