Латински Чевли латински Чевли Потпетици За Ремени За Глуждот Сандали Сандали Со Отворени Прсти Изведба Мода Лесна Буци Чевли За Танцување Со Потпетици Кафеава 11,5 ?
Неодамнешно

Латински Чевли латински Чевли Потпетици За Ремени За Глуждот Сандали Сандали Со Отворени Прсти Изведба Мода Лесна Буци Чевли

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Танцови Чевли, Латински Танцувачки Чевли, Тип На Шема На Сандали : Еднобојна : Бела, Кафеава, Леопард, Златна, Сребрена, Црна Црвена, Црна (По Избор)Големина : САД 6,5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C, САД 11,5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, Сад 3y, Сад 3.5 Y, Сад 4y, Сад 4.5 y, Сад 5.5 Y, Сад 5.5 Y, Сад 6.5 Y, Сад 6.5 Y, Сад 7y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Сатинутсол : ТИП НА КОВЧЕГОТ : ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА БУЦИ : ТИП НА КОФА : ВИСИНА НА ОТВОРЕНА ЦЕВКА : НИСКА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВЕН, ОДМОР, забава, Танцување, Шоу, Изведба, Класа За Обукакарактеристики : 1. Материјал : Висококвалитетна сатенска ткаенина, извонредна, флексибилна и удобна. Фина влошка за апсорпција на пот, мека постава за дишење, густа издржлива надворешна ѓон од крава, флексибилна и удобна.2. Дизајн : Класичен дизајн се одликува со прилагодлив ремен што може да работи околу глуждот. Прилагодлива тока на глуждот, Ги прави вашите чекори и елегантно и брзо. 3. Нелизгачкиот ѓон од крава е погоден за внатрешен под, добра отпорност на лизгање и рамнотежа, стапалото во танцот се чувствува поудобно и постабилно. Погоден за девојки и почетници за танцување.4. Пета : Карактеристики 3,5 см/1,38" ниска пета, удобност и стабилно.5. Применлива група : Девојки, студенти по танц, танцова младина итн. Класичен дизајн одговара за различни прилики, латински, валцер, румба, салса и други професионални танцови настани и танцови натпревари или која било друга специјална пригода, Исто Така може да се носат како свечени чевли за внатрешни фустани за свадба, вечер и танцова забава.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобен Материјал : танцовите чевли за девојчиња се со сјајна горна сатенска и фина влошка за апсорпција на пот, мека постава што дише, издржлив надворешен ѓон од велур. Класичен Дизајн : Девојките латински чевли се со класични светки горен декор. Класичните меки ленти горниот дел не ги задави нозете. Ниска пета(3,5 см, 1,38"), вашата ќе биде посигурна и ќе покаже посигурна носена со овие латински танцови чевли. Прилагодлив : прилагодливата тока на ременот за глуждот може да ја прилагоди затегнатоста на чевлите за танцување. Ременот за тока обезбедува стабилност за да танцувате непречено и слободно на подиумот. Безбеден и Мазен : ѓон Од Говедска Кожа со добра отпорност на лизгање и рамнотежа, лесен и издржлив. Не само високата флексибилност, туку и високата отпорност на абење, можат да издржат повеќекратна компресија на свиткување без оштетување. Прилика : Танцови Чевли за девојчиња Можат да носат латински, сала, сала за танцување, танцување во затворен простор, вежбање, натпревар, забава, концерт итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи