Алохаидивио Нема Граници Блузи Клиренс, Женски Обични Круг-Вратот Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза
Неодамнешно

Алохаидивио Нема Граници Блузи Клиренс, Женски Обични Круг-Вратот Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза

DEN 135.84

Достапно на барање

Женски Обичен Круг-Вратот Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Модна Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Врвна Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еур Биста Рамо Ракав Должина XXL 2 X-Големи 12 14 40 112cm/44.09 "47cm/18.50" 20cm/7.87 "71cm/27.95" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕВРА : 40 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 71cm/27.95" Жените Плус Големина Дозвола. Врвови Дозвола. Летни Врвови за Жени. Жените секојдневниот партија врвови. Повик Блузи Дозвола.

Повеќе детали

Избор на купувачи