Хастингс АФ - филтер за воздух
Неодамнешно

Хастингс АФ - филтер за воздух

DEN 239.84

Достапно на барање

Филтер за воздух од Хастингс. Чистиот воздух е клучен за перформансите на вашиот мотор, па не верувајте само на секој филтер. Филтрите на Хастингс се тестираат според процедурите за тестирање на SAE J726, каде што ги исполнуваат или ги надминуваат точните барања на производителите на мотори и опрема. Hastings AF665 - филтер за воздух.

Повеќе детали

Избор на купувачи