KaLI_store Женски Качулка Жени Солидна Основна Буква Лабава Дуксер Дуксер Долг Ракав Капка Рамо Пуловери Врвот Црна, XL
Неодамнешно

KaLI_store Женски Качулка Жени Солидна Основна Буква Лабава Дуксер Дуксер Долг Ракав Капка Рамо Пуловери Врвот Црна, XL

DEN 0.67

Достапно на барање

Женски Преголем Дуксер Половина Патент Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Патент Дуксер Дуксер Долг Фустан Женски Преголем Дуксер Половина Патент Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Патент Качулка Џемпер Облека. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 530гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дизајн : Преголем дуксер,дуксери со пуловер,есенски тимови за жени,зимска модна облека,атетска облека, секојдневен стил од руно. Натпревар : оваа fashion модни дуксери е идеален избор во вашата гардероба, еден од најдобрите избори за есенски и зимски тимови.лесно се совпаѓа со панталони,фармерки,џогери,спортски панталони. Повод : овој дуксер со пуловер е погоден за секојдневен,канцеларија,забава,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого,пролет,fall и зима.

Повеќе детали

Избор на купувачи