Вода Автомобил За Перење Вода Вода Распрскувач Месинг Метал Висок Притисок Авто Автомобил Миење Чистење Вода Распрскувач Црево Млазница
Неодамнешно

Вода Автомобил За Перење Вода Вода Распрскувач Месинг Метал Висок Притисок Авто Автомобил Миење Чистење Вода Распрскувач Црево

DEN 2.33

Достапно на барање

вода автомобил за перење вода распрскувач За вода Месинг Метал Авто Миење Автомобили Со Висок Притисок Чистење На Вода Распрскувач Црево Спецификација : Забелешки : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2. Бојата може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. 3. Моделот на брадавиците без Стеги, другите две шаблони имаат Стеги. Карактеристики : Луксузен издржлив квалитет. Практично работење со една рака. Прилагодувач на притисокот на водата со едноставен . Дизајн на перформанси со висок притисок. Користете го овој распрскувач за бакарна вода, можете да ја промените нормалната вода на цевката на висок притисок. Може да почне да работи за неколку секунди. Погоден за миење автомобили и наводнување во градината. Оваа вода под висок притисок е идеална за чистење на автомобилски возила итн. Дизајниран со перформанси под висок притисок. Пиштолите за перење, исто така, работат на различни притисоци. Лесен за инсталирање. Може да почне да работи за неколку секунди. Спецификации : Тип : Завртка Тип Материјал : бакар притисок На Водата : 25кг млаз растојание : 10-20м Должина : прибл. 15 см/ 5.91 Во Пакетот Листа : 1 х Висок Притисок Вода Делукс издржлив квалитет. Практично работење со една рака. Прилагодувач на притисокот на водата со едноставен . Дизајн на перформанси со висок притисок. Користете го овој распрскувач за бакарна вода, можете да ја промените нормалната вода на цевката на висок притисок. Може да почне да работи за неколку секунди. Погоден за миење автомобили и наводнување во градината.

Повеќе детали

Избор на купувачи