Quesак Море девојки без нозе танцувачки хулахопки
Неодамнешно

Quesак Море девојки без нозе танцувачки хулахопки

DEN 207.84

Достапно на барање

Суштински додаток на колекцијата за танцување облека на Ол-стар, овие нозени танцувачки хулахопки од quesак Морет ќе ја задржат покриена и самоуверена во секое време. Одликувајќи се со засилен густ и еластична лента за половината, обезбедувајќи цврст, удобен, истегнат и дише дизајн. Одлично за класата за танцување, овие хулахопки исто така можат да бидат поставени под обични здолништа и фустани за секојдневно носење. Морет деца девојки без нозе тесни 3 пакувања.

Повеќе детали

Избор на купувачи