вофедјо Чипка Момчињакратки Цветни Гаќички Долна Облека Со Низок Пораст Дами Удобни Гаќи Женска Долна Облека За Жени Бела М
Неодамнешно

вофедјо Чипка Момчињакратки Цветни Гаќички Долна Облека Со Низок Пораст Дами Удобни Гаќи Женска Долна Облека За Жени Бела М

DEN 511.68

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Половината : 56-60см/22.05-23.62 "Колк : 78-82см/30.71-32.28 "Должина : 20см/7.87" . Големина : М Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Половината : 60-64см/23.62-25.20 "Колк : 82-86см/32.28-33.86 "Должина : 21см/8.27" . Големина : Л Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Половината : 64-68см/25.20-26.77 "Колк : 86-90см/33.86-35.43 "Должина : 22см/8.66" . Големина : XL САД Големина : 12 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 Половината : 68-72cm/26.77-28.35" Колк : 90-94cm/35.43-37.01" Должина : 23cm/9.06" Жените Чипка Момчињакратки Секси Цветни Гаќички Долна Облека Со Низок Пораст Дами Удобни Гаќи Женска Долна Облека Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,Ставете го вашето тело во Целосно ОПУШТЕНИОТ Статус се фокусира НА СОВРШЕНА Долна облека За ВАС,Ве Прави Супер секси и заводлива служете како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс Комплет за сексуалниот живот на паровите. Ве прават супер секси и заводливи. Ве прави пожешки, посекси и попривлечни,направете ја ноќта поубава!Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : материјал за спиење : Тип На Полиестерпетер Тип : Ностил : Сексифит : одговара на големината како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 Еез Долна Облека. 3.Ако сакате лабаво вклопување, купете една големина нагоре.Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени. 4.Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. 5.Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Повеќе детали

Избор на купувачи