Hallmark DC Comics Batman Plush ткаенина Божиќен украс
Неодамнешно

Hallmark DC Comics Batman Plush ткаенина Божиќен украс

DEN 0.33

Достапно на барање

Додадете уште поголема авантура на празниците со овој полнет украс на херојското алтер его на Брус Вејн, Бетмен. Одлично за виси на детско дрво, оваа декорација на Бетмен има едноставен пресечен и зашиен дизајн кој е одличен дури и за најмалите фанови на Супер Херој. Додадете уште повеќе авантура на празниците со Капениот крстоносец. Овој мал кадифен божиќен украс во Бетмен има едноставен крој и зашиен дизајн кој е одличен дури и за најмалите фанови . изработени од ткаенина, овој белег на украсот мери 3 x 5 x 2 инчи . Совршен подарок за деца, обожаватели и колекционери на DC Comics, Comics, Comics, Бетмен (ака Брус Вејн) и Супер херои . Орнаменти на Халмарк слават ликови од современи и класични филмови, ТВ -емисии, играчки и забава. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите . Секоја набавка вклучува еден украс за новогодишно дрво без олово.

Повеќе детали

Избор на купувачи