Студената индустрија во центарот на градот Глам Дизајнер Мода додатоци Продавница Архитектура Врамна wallидна уметност, 20, дизајн од Медлин Блејк
Неодамнешно

Студената индустрија во центарот на градот Глам Дизајнер Мода додатоци Продавница Архитектура Врамна wallидна уметност, 20,

DEN 2.00

Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : Продавница; Зграда; Врата; Урбан; Продавници за чевли; Продавница за накит. Дизајн од Медлин Блејк.

Повеќе детали

Избор на купувачи