Авалон Дом Логан го намали килимот или тркачот на подрачјето на маглата, повеќе големини
Неодамнешно

Авалон Дом Логан го намали килимот или тркачот на подрачјето на маглата, повеќе големини

DEN 447.84

Достапно на барање

Колекцијата на Дом на Авалон, Логан, е за создавање луксузна удобност со употреба на бои со висок контраст како Алабастер, ладно сиво и длабоко црно. Машинско ткаени е да се создаде конструкција со висока густина која нуди неверојатна јасност и мекост на оваа колекција. Логанските обрасци вклучуваат модерни геометрии, апстрактни текстури и дизајни под влијание на племенски, кои создаваат смела колекција која е свежа, но вкоренета во историјата. Машина ткаена од дамки и избледени полипропиленски влакна. Машински ткаени за создавање конструкција со голема густина, нудејќи неверојатна јасност и мекост. Семејно и буџетско пријателско, во боја и издржлив. Повеќе големини на располагање, вклучително и тркач. Текстурирани обрасци ткаени од 100% полипропилен. Се препорачува рампа за килими.

Повеќе детали

Избор на купувачи