Farberware не'рѓосувачки челик Pro црн компир Masher
Неодамнешно

Farberware не'рѓосувачки челик Pro црн компир Masher

DEN 431.84

Достапно на барање

Овој професионален машер на Farberware е совршен за мазни пире од компири или за мешање на друг мек зеленчук. 18/8 конструкција од не'рѓосувачки челик. Удобна рачка во форма на барел. Безбедна машина за миење садови. Долга 11 инчи. Одлично за кујната. Совршен за мешање компири, варен грав и авокадо. Издржлива глава од жица од не'рѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Основана пред повеќе од 100 години, Фарбервер секогаш се залагаше за вредност, квалитет и издржливост. Не е ни чудо што тие се најпродаваниот бренд за прибор за јадење денес во Америка. Од ножеви и табли за сечење до чајни софтвер и гаџети, секоја ставка во семејството на производи Фарбервер е дизајнирана со вас во умот и е изградена според највисоките стандарди. Farberware нуди целосна линија на алатки и гаџети, од класичен до современ, за сите ваши задачи за подготовка на храна. Со сè, од збир на мерни лажици за прецизно готвење до екранот што апсорбира миризба што апсорбира, кој ве штити од распрскувачи и ароми за готвење, алатките и гаџетите на Farberware се дизајнирани да го направат готвењето пријатно и ефикасно. Ограничена гаранција со ограничена гаранција на гаранцијата е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката. Секое парче утврдено дека е неисправно под нормална употреба и грижа ќе се санира или замени без полнење со истите артикли или ставка со еднаква или подобра вредност. За повеќе информации, видете Пакување или јавете се на 1-800-999-2811 за целосни информации за гаранцијата. Farberware не'рѓосувачки челик Pro црн компир Masher : 5124791.

Повеќе детали

Избор на купувачи