Без граници на помладиот плус големина минерална мијалник за миење садови
Неодамнешно

Без граници на помладиот плус големина минерална мијалник за миење садови

DEN 319.68

Достапно на барање

Освежете ја вашата обична гардероба без граници на помладиот плус големина минерална миење сад. Со минерално миење минерали, корисен џеб од кенгур и подолга должина, овој опуштен врв е совршена комбинација на стил и удобност. Rhinestone му дава навестување на сјај и цел стил. Спарете го со вградени дното и вашите омилени клоци за спортска и лежерна вибрација. Ексклузивно на материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Тежина : средна тежина. Деколте : Прицврстена аспиратор за влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предниот кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : Должина на туника; ребрести манжетни и лента за половината; капка рамо; мотив на Rhinestone. Помлад плус големина минерална миење сад од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи