Фармерки со Софија од Софија Вергара Мајра со висока половината на земјоделски култури, фармерки, жени
Неодамнешно

Фармерки со Софија од Софија Вергара Мајра со висока половината на земјоделски култури, фармерки, жени

DEN 1.67

Достапно на барање

Rock the Retro изглед - овие исечени фармерки со разгорени фармерки ја добиваат зелената светлина од фармерките на Софија од Софија Вергара. Овој пар потресен тексас го носи носениот, гроздобер инспириран изглед на максимумот со позитивни резултати. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Para lucir un estilo Retro : Estos Jeans Cortos Acampanados de Sofia фармерки де Софија Вергара син Лос Иделес. Este par de Jeans desgastados lleva al máximo el aspecto desgastado y гроздобер con резултати од позитиви. Ексклузивен en. Измалени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/medidas de la modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4. Прибл. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Висок пораст; Тенок се вклопува низ половината и бутовите; разгорен од колено до пол/цинтура алта; ajuste Esbelto a la altura de la cintura y de los muslos; Acampanado desde la rodilla hasta el ruedo. Поштенски мува и затворање на копчињата; удобност на истегнување; Јамки за појас/Cierre Con Cremallera y Botón; Тела Que estira para dar comodidad; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонираше лепенка за потпис на задниот дел од половината; Контрастно зашивање/Diseño de 5 Bolsillos con го премачкува Metálicos Exclusivos; Parche con la firma en ја ослободи en la cintura trasera derecha; Costuras de Contraste. Зошто ќе го сакате : Мајра исечени и разгорени фармерки нуди силуета од старо училиште со удобен тексас на истегнување-изглед и чувство дека не може да се победи/por qué te encantarán : Los Jeans Cortos y Acampanados of Recen Una Silueta Tradicionalal con una cómoda mezclilla que estira, un aspecto y una sensación que no se puede superar . 99% памук/1% еластан/алгодон; 1% еластано. Машински мијалчелавадо а máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Повеќе детали

Избор на купувачи