Womanената Пионер 44 Памучно цветно шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, сина
Неодамнешно

Womanената Пионер 44 Памучно цветно шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, сина

DEN 2.00

Достапно на барање

Овој прекрасен памук испорачува безвременски шарм на сите ваши домашни производи. Оваа разноврсна ткаенина е одличен избор за секој занаетчиски ентузијаст бидејќи може да понуди шик самостојно акцент на вашата дневна соба или координирање со постојниот декор за да создадете изглед што е уникатен за вас! Поправете го вашиот дом исто како што сакате со гроздобер стил што го сакате од Pioneer Woman. Памучна ткаенина инспирирана од гроздобер. Лесен памук. Машинска миење за лесна нега. Достапно во завртка од 8 двор.

Повеќе детали

Избор на купувачи