Hotешки благи, средни и топло без каснувања од пилешко месо, оз
Неодамнешно

Hotешки благи, средни и топло без каснувања од пилешко месо, оз

DEN 1.00

Достапно на барање

Зачинете ја играта ноќ со топли каснувања од пилешко месо без боли! Hot Hot - е хит серија што ги предизвикува славните да одговорат на горење прашања додека јадат постепено зачинето пилешко. Сега, можете да го живеете шоуто со жешките ™ "Домашен предизвик "! Овој комплет ги вклучува нашите зачинети каснувања од пилешко месо без бело месо, плус 3 наши познати сосови за автентично искуство со топли. Работете на патот од благиот класик, до медиумскиот лос Калиентес, до Xtra Hot Last Dab ™ Apollo - ако се осмелите! Ставете ги вашите пријатели и семејство на жешкото седиште играјќи игра на вистината или се осмелувајте се со топлината! Преземете ги поставувајќи ги прашањата што ги запалиле на задниот дел од торбата .. ако некој одбие да одговори, Даре е еднонасочен билет за зачинет град! Замрзнати каснувања од пилешко месо, направени со сите природни бели пилешко месо со 3 официјални сосови со топло. Пилешко одгледувано без хормони или стероиди. Одличен извор на протеини. Совршено за ручек, вечера или кое било време закуска.

Повеќе детали

Избор на купувачи