Преклопување на столчињата за тревници на Адирондак, поставени за отворено внатрешен двор, морнарица сина
Неодамнешно

Преклопување на столчињата за тревници на Адирондак, поставени за отворено внатрешен двор, морнарица сина

DEN 3.00

Достапно на барање

Донесете утеха и елеганција во вашиот дом со овој сет од четири морнарички сини столици за тревници за градина за надворешна градина. Овие столчиња во класичен стил прават одличен стол на тремот и идеално за поставување околу пожарот или покрај базенот. Конструирани од издржлива HDPE пластика отпорна на УВ, тие се мора да ги имаат за областа на дневната и градинарската салон. Завршете го вашиот простор за живеење на отворено со овие живописни пластични столчиња за преклопување на отворено. Достапно во најразлични опции во боја, кои се сигурни дека одговараат на постојната шема на бои на домот. Класични, традиционални и модерни столчиња за внатрешен двор што можат да бидат едноставни за да се стават кога не се во употреба само со едноставно прилагодување на иглата за заклучување. Без разлика дали е за палубата на базенот, околу оган јама, или на предниот трем, класичната силуета на овој стол Адирондак ќе ја подобри секоја површина за живеење на отворено. Стилски и удобно е за набудување на отворено, совршено за ден или ноќ во која било сезона. Решение за дизајн на сите временски услови за вашиот животен стил на отворено. Елегантниот стил на Адирондак е завршен со трајни, прицврстувачи на не'рѓосувачки челик, го следат тестот на времето. Класични линии, удобно седење и цврст дизајн. Времето и УВ отпорна поли пластика. Боја : Морнари сини столици Адирондак. Сетот вклучува : четири (4) поли пластични столици Адирондак. Пријателски за складирање : Дизајн на преклопување. Направено со издржлива полиетиленска пластика отпорна на временски услови. Класичен удобен дизајн на адирондак. Избледени и УВ отпорни материјали што ќе траат со тестот на времето. Препорачано за околу огнената јама, дневна област, покрај базенот или на отворено. Еко пријателски адирондак тремот столици. Удобни широки раце и потпирачи за потпирање на грбот. Мулти употреба во внатрешен двор и градина, внатрешен двор и седење, стол на плажа. Вид на производот : Адирондак столици, столче за внатрешен двор, столче за тревник, стол за преклопување на платик, столици за внатрешен двор, преклопување на столчињата Адирондак. Совршен за релаксирање на отворено на палуби, тремови, патишта, палуби за базени и простор за живеење на отворено. Стил : Класичен, традиционален, плажа, крајбрежен, наутички, тропски, езерска куќа, модерна и современа. Минимално одржување : Исчистете со сапун и вода. Потребно е едноставно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи