Tuphell Industries Мотивациска пастелно виножито графичка уметност Нефрапратна уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели
Неодамнешно

Tuphell Industries Мотивациска пастелно виножито графичка уметност Нефрапратна уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 2035.52

Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : виножито, пастелно, фраза, мотивационо, инспиративно, можете да направите неверојатни работи, воздигнувачки, ленти, шема. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Дафне Полсели.

Повеќе детали

Избор на купувачи