Декорации за шлаг на Вилтон Меки-лице, КТ за животни. 710-1004
Неодамнешно

Декорации за шлаг на Вилтон Меки-лице, КТ за животни. 710-1004

DEN 1.33

Достапно на барање

These "Make-A-Face" Icing Decorations are a wonderful choice for people who want to decorate their baked goods. Додадете ги овие слатки мали мини во вашата следна серија колачиња за тој дополнителен посебен допир. Можете исто така да ги користите за колачи и кекси. Овој пакет вклучува еден лист украси со доволно парчиња за да направи девет животински лица. Со ова шлаг за украсување колачиња, можете да го испумпувате изгледот на вашите третмани на забавен и лесен начин. Декорации за шлаг, максимално лице, 9 лица по пакет : украсете колачи, кекси и многу повеќе. Достапно во најразлични дизајни. 1 лист смешни украси за торта.

Повеќе детали

Избор на купувачи