AEGIS Auto Accessories Comporter Seat Belt
Неодамнешно

AEGIS Auto Accessories Comporter Seat Belt

DEN 255.84

Достапно на барање

Додадете малку удобност на вашиот автомобил и проверете дали неговите безбедносни ремени секогаш се користат, со овој утешител на безбедносниот ремен. Овој утешител на безбедносниот ремен е сигурен дека ќе ви овозможи да возите во удобност и стил и ќе го направи носењето на вашиот безбедносен појас неодоливо! Неговиот универзален дизајн овозможува тој да се користи на сите безбедносни ремени во кој било вид автомобил - ставен на седиштето на возачот, седиштето на патникот и двојка во задниот дел! Идеално за промовирање на безбедноста во вашето возило, а истовремено го прави и пожестоко, поудобно возење. Елегантниот дизајн на сите сиви е сигурно да одговара на декор на ентериерот на кое било возило-подигнете го денес и ќе додадете во вашиот автомобил веднаш! Направете ги вашите безбедносни ремени неодоливи за употреба!. Додадете малку удобност и стил на вашиот автомобил и направете ги своите безбедносни ремени попривлечни. Универзалниот дизајн работи на сите безбедносни ремени во сите видови на автомобили. Сите сиви дизајн сигурно ќе одговараат на декор на кое било возило. Направено од супер кадифен материјал што се чувствува меко на кожата.

Повеќе детали

Избор на купувачи