Обединети ткајачи Амарна Сан Паула го потресе Кримсон ткаен килим или тркач во областа на Олефин
Неодамнешно

Обединети ткајачи Амарна Сан Паула го потресе Кримсон ткаен килим или тркач во областа на Олефин

DEN 829.44

Достапно на барање

Овој раскошен килим ќе додаде смела изјава на кој било простор за живеење. Оваа уникатна шема на Crimson Diamonds ќе биде фокусна точка во декор на вашата соба. Ова е машински ткаен тркач килим кој е идеален за вашиот трендовски и шик декор. Дизајнер потресен изглед и чувство со прекрасни мулти бои на црвена црвена и изгорена портокалова боја. Машина ткаена од олефин за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Повеќе детали

Избор на купувачи