Рејчел Рејчел, плус, плус големина на ракави со големина на ракави, со пристрасност за врзување на себе и џебови
Неодамнешно

Рејчел Рејчел, плус, плус големина на ракави со големина на ракави, со пристрасност за врзување на себе и џебови

DEN 0.67

Достапно на барање

Добијте инстант стил со нашиот џемпери без ракави од Рејчерачел. Погодно е да ласкате каква било форма, ќе излезете во доверба со женското деколте и половината за врзување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 11?, Половината : 34?, Биста : 41?, Колкови : 45?. Моделот носи големина 3x. Приближно. ИНСЕАМ : 31? . Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Двојни џебови од страничен удар. Вишок V-врат. Врзан акцент на половината. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи