Leените на Ли, летаа за да одат во залепен карго Пант
Неодамнешно

Leените на Ли, летаа за да одат во залепен карго Пант

DEN 3.00

Достапно на барање

Сакајте ја вашата утеха во движење? Овие флексибилни да одат на залепени карго панталони од Ли се вашиот билет. Одликувајќи се со права нога и ултра удобна флексибилна лента за половината што нема да стиска или да се врзува, овој карго панто-панталос е задолжителен стил за обични добитници или само да легнува низ куќата. Slash предните џебови, џебовите на колкот на колкот и џебовите од грбот на Дунгареј ви даваат многу простор за чување на најважните работи. Среден пораст. Редовно вклопување. Права нога. Мека, флексибилна удобна лента за половината. Замачкувани предни џебови, џебови на колкот, џебови од грб. 100% полиестер. Стил# 112324865.

Повеќе детали

Избор на купувачи