Сет на бар -стол од 2, Aukfa Natural Rattan затворен бар стол, високо столче дома за јадење стол за јадење удобно едноставен и убав контра стол, црна завршница челични нозе, при
Неодамнешно

Сет на бар -стол од 2, Aukfa Natural Rattan затворен бар стол, високо столче дома за јадење стол за јадење удобно едноставен

DEN 1439.84

Достапно на барање

Сет од 2 : Направете изјава во вашиот простор со овој разноврсен стол на ратан. Влечениот извајана изглед е елегантен, додека природните влакна пренесуваат секојдневно чувство што се вклопува беспрекорно во скоро секој декор од современ или крајбрежен до подготвен и ултра шик. Бар -столчињата имаат ергономски дизајнирано седиште, што ги прави многу удобно. Благодарение на висококвалитетниот природен ратан материјал, овие бар-столчиња се издржливи и лесни за чистење. Овие атрактивни столчиња се поддржани од силни нозе од ковано челик, што ги прави цврсти и издржливи. Современиот стол за редење стил за ресторан, бистро, сончева соба или јадење Соба. Сите алатки вклучуваат сет на бар -стол од 2, Aukfa Natural Rattan затворен бар стол, висока столица дома за јадење стол за јадење удобно едноставен и прекрасен контра стол, црни челични нозе, природа (17,5 "x20" x34 ").

Повеќе детали

Избор на купувачи