Спинкаст ролна големина 20
Неодамнешно

Спинкаст ролна големина 20

DEN 255.84

Достапно на барање

Proton Spincast Reel има погон за лежиште на топката, куќиште од не'рѓосувачки челик, бесплатен прекинувач за измет, прилагодлива влечење, реверзибилна рачка и преиспитана линија. Бенд протон Спинкаст ролна : сместена во тело од не'рѓосувачки челик. Нос од не'рѓосувачки челик. Двојна рачка за зафат. Возење со лежиште. Систем за спирална опрема. Мазен диск влечење. Модел# SBP-20/CP. Ролна за риболов на Јужен Бенд доаѓа во големина 20 или 40.

Повеќе детали

Избор на купувачи