СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОКЕНЕНСКИОТ ВОДЕН МОДЕРНО МЕСТАР Апстракт блокиран Градски пејзаж Графички уметнички галерии завиткани од платно печатење wallидна уметност, 40x30
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОКЕНЕНСКИОТ ВОДЕН МОДЕРНО МЕСТАР Апстракт блокиран Градски пејзаж Графички уметнички галерии завиткани од платно

DEN 1.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : градење; Мост; Сликарство; Мост за суспензија; Архитектура; Урбан; Метропола; Град; Град; . Дизајн од Нан.

Повеќе детали

Избор на купувачи