Мебел на Америка современа ткаенина Лангстон lovesубов, беж
Неодамнешно

Мебел на Америка современа ткаенина Лангстон lovesубов, беж

DEN 1.00

Достапно на барање

Не се согласувајте со обичен loveубовирање кога ќе можете да го имате мебелот на Америка Лангстон современа Ченил тапациран lovesубов. Овој беж lovesубовник ги има сите најважни работи кога станува збор за убав, но модерен дизајн. Мека ткаенина Ченил му дава на оваа loveубовна текстура. Со перничињата од пена со висока густина, ќе се чувствувате пријатно кога ќе седнете по долг ден. Декоративната лента за нокти го украсува ова парче додека се совпаѓаат перници за фрлање го комплетираат современиот дизајн. Мебел на Америка современа ткаенина Лангстон lovesубов, беж вклучува : една (1) loveубовна. Стил : современ. Заврши : Беж. Материјали : ткаенина, цврсто дрво. Панел назад со затегната трим на ноктите и совпаѓање на потпирачите за рака. Лабава перница назад со соодветни перници за акцент. Отстранливи перничиња за седишта со обвивка за заварување. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 61 "W x 38" D x 37 "H. Висина на седиштето : 20". Длабочина на седиштето : 28 ". Америка мебел на Америка е горд што е семеен пријател кој секогаш го има грбот. Ние сме повеќе од само бизнис. Топлина и карактер во секоја просторија во вашиот дом.

Повеќе детали

Избор на купувачи