Кетрин Маландрино женски пресврт лента за капење во бикини врвот
Неодамнешно

Кетрин Маландрино женски пресврт лента за капење во бикини врвот

DEN 271.84

Достапно на барање

Облека за пливање со пресврт. Кетрин Маланддрино го одржува вашиот стил на базен живописен и тренд со овој врвен костим за капење со шарен печатење на ленти за пресврт и детали за намалување на задниот дел. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи чаши со големина S. Прилагодливи ленти. V-neckline. Целосно наредени. 88% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врвот со лента за капење во бикини за жени од Кетрин Маланддрино.

Повеќе детали

Избор на купувачи