Војна на Starвездите со двојно лице за спиење со двојно лице
Неодамнешно

Војна на Starвездите со двојно лице за спиење со двојно лице

DEN 2.00

Достапно на барање

На секој навивач на „Војна на Starвездите“ има потреба од овие забавни шорцеви за спиење дизајнирани со малку истегнување за да се движат со вас. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? © Дизни. Сите права се задржани. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи