Студио кампување стол, црно
Неодамнешно

Студио кампување стол, црно

DEN 1439.84

Достапно на барање

Уживајте во крајното искуство со удобност во преголемиот стол за мрежни мрежи во студиото. Овој стол за кампување има тешка челична рамка, која му овозможува на ова столче да поддржува до 350 фунти. За да ги задоволите вашите потреби за внатрешен двор, ова столче доаѓа со двајца сопственици на чаши. Едниот држи поголем пијалок од 32 унца, додека другиот има стандардна големина на чашата. Подготвена потпирачка за рака и преголема рамка за да се обезбеди удобност на ова столче. Преголемата мрежа на MF Studio Mesh со носител на Купот е совршен стол за секое патување во кампување, концерт, спортски настан или само да имате дома на вашиот двор! Чаир за кампување во студиото MF, црна : голема големина : 37 "x 22" x 40.1 ". Челична рамка обложена со прав со трајна ткаенина во Оксфорд. Сите материјали се третираат за временски отпорни Ткаенината од мрежата на грб ја одржува вентилацијата добро. Со поголема големина се чувствува поудобно и мрежата ве одржува ладно. Простори за складирање на екстра големи : страничен џеб за да го држите вашиот мобилен телефон и други лични добра; 2 трајни држачи за чаши од мрежа; голем џеб во задниот дел од столот. Два вградени носители на чаши од мрежи за да ги задржите сите ваши омилени пијалоци во близина. Совршен стол за различни активности на отворено како кампување, задникот или гледање спортски настани. Не е потребно собрание, лесно се склопуваат и отвораат за секунди , преносно со торба за носење за лесен превоз и складирање. Материјал : густа ткаенина во Оксфорд. Ткаенина : Оксфорд. Тежина : 9,7 bs. Пакет вклучува : 1 x Big Boy XL стол; 1 x Carry Tagn.

Повеќе детали

Избор на купувачи