Бесплатно склопување машка маичка за мажјак
Неодамнешно

Бесплатно склопување машка маичка за мажјак

DEN 799.84

Достапно на барање

Висат лабава со класика. Оваа маичка за мажи од слободно собрание ве олеснува во потоплата сезона во супер мека мешавина од памук, одржувајќи ве подготвени за ништо. Цврсти бои со тонски шиење го надополнуваат вашиот изглед што го надминува атлетичното носење за секој ден, разноврсен стил - точно што ви треба! Совет : Играјте го безбедно и добијте повеќе од едно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Рибрирано екипаж и полите; тонски детали за ковчест; Супер-мека ткаенина Тери. Машка екипа на џемпери за пулвер од слободно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи