Тајни богатства без ракави пижами од пижами од врвен пакет
Неодамнешно

Тајни богатства без ракави пижами од пижами од врвен пакет

DEN 1.00

Достапно на барање

Слатки соништа со сладок стил, во овој резервоар без ракави од тајни богатства е удобен и стилски врв. Врвот е изработен во супер мека 95% рајон 5% плетена ткаенина со дрес на дрес и има детали за контрастна трим со силуета што е опуштена и модерна. Одличен самостоен стил или можете да се спарите со координативните капри, џогер или кратко (продадено одделно) совршен додаток на вашата гардероба за облека за спиење што се нуди во низа отпечатоци и цврсти материи. Резервоарот за спиење на жените од тајни богатства најважни работи. 26 "во должина. Без ракави. Стил-вратот стил со детали за само-ткаенини.

Повеќе детали

Избор на купувачи